Soutěž „Prázdniny v Římě“ má prvního výherce

Soutěž o zájezdy do Říma s ČSOB Penzijní společností nedávno začala a již má svého prvního výherce. Martin Dlabola neváhal a zaregistroval se do nového penzijního portálu www.penzijniportal.cz. Nejen, že nyní vidí veškeré informace o své smlouvě k penzijnímu spoření, ale také poletí v létě s partnerkou do Říma. Soutěž trvá už jen do 15. května a každý, kdo se v tomto období zaregistruje, má šanci letět také.

„Portál k penzijku je skvělá věc. Rád se podívám během roku, jak si spořím“, sdělil Martin Dlabola, který byl 1000. zaregistrovaným klientem ČSOB Penzijní společnosti v novém penzijním portálu.

Smlouvu na penzijní spoření si Martin založil zhruba před 10 lety při nástupu do zaměstnání. „Spoření na penzi považuji za normální. Výhody produktu jsou jasné, a když přispívá zaměstnavatel, tak není co řešit“, dodal Martin. O variantě předběžného čerpání neuvažoval ani ji neplánuje. „Naspořené peníze beru jako rezervu na stáří, budou se hodit.“

Z výhry měl Martin Dlabola skutečně radost. „S partnerkou jsme letos plánovali nějaký eurovíkend, ale nakonec nám to nevyšlo. Výhru jsem nečekal, budu doma pochválen. Děti dáme k babičce…“, plánoval Martin.

ČSOB Penzijní společnost gratuluje a přeje Martinovi krásné „Prázdniny v Římě“. Stejně lákavá výhra čeká ještě na 5000. a 10000. zaregistrovaného klienta. Více informací získáte na www.penzijniportal.cz