Nový portál láká své klienty na prázdniny v Římě

ČSOB Penzijní společnost připravila pro své klienty nový portál – www.penzijniportal.cz, který zobrazuje informace o klientově smlouvě, celkovém stavu prostředků a příchozích platbách. Přes portál je navíc možné zadávat vybrané změnové požadavky či vznášet dotazy. Je určen pro klienty penzijního připojištění, doplňkového penzijního spoření i důchodového spoření. Navíc každý, kdo se v období od 8. dubna 2015 do 15. května 2015 do portálu zaregistruje, bude automaticky zařazen do soutěže o 3 zájezdy do Říma pro dvě osoby.

„Při vývoji nového Penzijního portálu jsme se zaměřili zejména na jednoduchost, přehlednost a zobrazení informací, které se týkají klienta a jsou pro něj důležité. Vznik nového portálu je jedním z kroků v rámci naší strategie, ve které se chceme ještě více přiblížit přáním a požadavkům našich klientů.“ sdělila Marcela Suchánková, generální ředitelka ČSOB Penzijní společnosti.

Portál je novým informačním kanálem ČSOB Penzijní společnosti. Po jednoduché registraci je možné získat přístup ke smluvním údajům i informacím o evidovaných prostředcích. Další výhodou je zobrazení aktuálního kurzu účastnických a důchodových fondů. Klient tak má vždy přehled o vývoji zhodnocení svých prostředků. Součástí nabídky portálu je také přístup do exkluzivního zpravodajství Patria – Online, které mohou klienti ČSOB Penzijní společnosti využívat první tři měsíce od registrace do portálu zdarma.

Přihlášení na Penzijní portál je možné prostřednictvím odkazu: www.penzijniportal.cz. Zde provede každý ze zájemců registraci a poté již bude moci využívat služeb portálu.