Kdy obdržím roční výpis za rok 2023?

Roční výpisy z doplňkového penzijního spoření za rok 2023 budou rozesílány v termínu od 15. 1. do 26. 1. 2024. 

Rozesílání výpisů z penzijního připojištění (Transformovaný fond Stabilita) bude probíhat na přelomu dubna a května 2024. 

Klientům zaregistrovaným v Penzijním portále zašleme roční výpis elektronicky do Penzijního portálu. Zašleme vám upozornění na e-mail, jakmile bude výpis v Portálu k dispozici. 

Pokud využíváte internetové bankovnictví ČSOB nebo ČSOB Smart, obdržíte roční výpis elektronicky do Penzijního portálu. Jakmile ho budete mít v Portálu nahraný, zašleme vám upozornění SMS zprávou. 

Nejste-li zaregistrováni v Penzijním portále, ale máte sjednáno elektronické zasílání ročního výpisu, obdržíte výpis na svou e-mailovou adresu. Dokument bude chráněn přístupovým heslem, kterým jsou čísla za lomítkem v rodném čísle účastníka. V případě smluv pro děti se tedy jedná o poslední 4 číslice rodného čísla dítěte. U cizinců pak o poslední 4 číslice čísla pojištěnce. 

Pokud nesplňujete žádnou z výše uvedených podmínek, obdržíte roční výpis v papírové formě na svou kontaktní adresu. Výpis vám zároveň vám nahrajeme do Penzijního portálu.