Červen patří dětem

ČSOB Penzijní společnost vyhlásila červen měsícem dětí a na jejich podporu připravila kampaň ve spolupráci s Linkou bezpečí. Za každou smlouvu o doplňkovém penzijním spoření pro dítě sjednanou v období od 1. 6. do 1. 7. 2018 daruje Lince bezpečí 100 Kč.

„Doplňkové penzijní spoření pro děti je díky dlouhodobému horizontu a státním příspěvkům ideální pro zajímavé zhodnocení. Nemá vstupní poplatek, dokáže velmi rychle reagovat na změny finanční situace a lze ho snadno obsluhovat online. Navíc může dítě ve svých 18 letech vybrat bez ztráty výhod až třetinu úspor včetně zhodnocení a použít ji například na studium nebo první samostatné bydlení,“ říká Marie Zemanová, generální ředitelka ČSOB Penzijní společnosti. ČSOB Penzijní společnosti se za první čtyři měsíce letošního roku podařilo sjednat 1 127 dětských smluv. Nejmladší účastník penzijního spoření se podle fat aktuálních k 30. dubnu na rodil 9. dubna 2018.  

V červnu se sjednání nové smlouvy o doplňkovém penzijním spoření pro dítě u ČSOB vyplatí hned třikrát. Každý, kdo splní podmínky kampaně a uzavře smlouvu v průběhu června, získá jako dárek poukázku do internetového obchodu Mall.cz v hodnotě 500 Kč. Může také využít státní příspěvek ve výši až 2 760 Kč ročně a ČSOB navíc za každou takovou smlouvu daruje 100 Kč neziskové organizaci Linka bezpečí, která pomáhá dětem se složitých životních situacích.

Červnová kampaň bude probíhat ve všech distribučních sítích a bude podpořena také interní komunikací, přímou komunikací do jednotlivých obchodních sítí, ale také na Facebooku ČSOB a Linky bezpečí.

Více informací o penzijku pro děti a kompletní pravidla kampaně