Jak změnit smlouvu

Jak změním určené osoby?

Pokud potřebujete na své smlouvě o penzijním spoření změnit určené osoby , obraťte se prosím s žádostí na nejbližší pobočku ČSOB, ČSOB Pojišťovny nebo ČSOB Stavební spořitelny, kde s vámi žádost sepíší. Váš podpis na žádosti o změnu určených osob musí být ověřen. 

Jak změním strategie spoření?

Pokud potřebujete na své smlouvě o doplňkovém penzijním spoření změnit spořící strategii , obraťte se prosím s žádostí na nejbližší pobočku ČSOB, ČSOB Pojišťovny nebo ČSOB Stavební spořitelny, kde s vámi žádost sepíší. Váš podpis na žádosti o změnu strategie spoření musí být ověřen. 

Jak změnit kontaktní údaje?

Potřebujete nám nahlásit novou adresu trvalého pobytu, korespondenční adresu, e-mail nebo telefon? Změnu kontaktních údajů jednoduše provedete pomocí Penzijního portálu, stačí se jen přihlásit a zvolit možnost Můj požadavek.

Případně se můžete obrátit na naši e-mailovou adresu csobps@csob.cz. Kromě nových kontaktních údajů nezapomeňte prosím uvést také své jméno, příjmení a rodné číslo a také číslo smlouvy.

Jak změním výši měsíčního příspěvku?

Změnu měsíčního příspěvku můžete jednoduše provést pomocí Penzijního portálu, stačí se jen přihlásit a zvolit možnost Můj požadavek.

Případně se můžete obrátit na naši informační linka 495 800 600.

Nenašli jste, co jste hledali?